Canlı Radyo Sohbet Odaları

admin     15-12-21     Canlı Radyo Sohbet Radyo, Dijital Radyo Odaları, Orijinal Radyo Sohbet Evi, Radyo Chat, Radyo Mobil, Radyo Odaları, Radyo Sohbet, Radyo Sohbet Odaları, Radyo Tarzı, Sohbet     , , , , , , ,      153 Defa Okundu

Canlı sohbetin radyosuz olmaz düşüncesi ile başlattığımız sanal alem de rakipsiz sohbet ermek isteyen herkese müzikli dakikalar dileriz. Sohbet akabinde müzik bizim olmazsa olmazımızdır. dillere destan şarkılar , akıldan gitmeyen eski türküler , sözlerimize dolan müzik nağmeleri ile eğlence demek canlı radyo dinlemek demektir.

Canlı şarkıcı dinlemek için konserler verilmesi , orada bulunma isteği bazen herkeste sabit bir fikir haline gelmektedir. Radyonun kuruluşu yıllara dayansa da eski radyo ve radyocularımız asla eski olmamalıdır.

BİZİM RADYO SOHBET

Bu gün bizim radyo isteğimiz varsa genetik olarak aileden aileye gecen dinleme isteği ile oraya çıkan radyo dinleme isteği ve olgusudur. Her hangi alanda olursak olalım radyo dinlemek bize tarz gelse de oynama heves bazı müziklerde bize etki etmektedir.

En çok aranılan şarkıları arasında eskilerimiz türkü ararlar Yeni nesil pop ve Fantazi dalında en şok dinlenin şarkıları seçerek indirme program dan şarkı indirerek dinlerler. Radyosu aktif olanları kulak dinleme kapasitesi açık olup yanında olan sohbeti duyamazlar.

Images (1)

Kendilerinin müzik ritmine vererek en güzle anlarını yaşarlar. Bu nedenle müzik siz bir sohbet ortamı olmaz. Müzik şenlik tir , eğlencedir. Hayata bakış açımızda bize müzik işlevsel olarak en çok işleyen em pati olarak ruhen ve sevgidir. Dudaktan kalbe giden yolda bir şarkı söylemek belkide bize en iyi gelen efsane bir hal alacaktır.

SANAL ALEMDE RADYOCU OLMAK

Sanal alemde radyocu olmak emek ve hırs ister. Herkes Profosyonel dj olamaz. Herkes istediği gibi radyocu olur ama dinlenme hususunda dinleyici rekoru bazı dj arkadaşlarımız rekor kıramaz. Bu yüzden dj olmak hususunda yatkınlık çok önemlidir. Şunu demek istiyoruz sevgili arkadaşlar.

Kaliteli bir sohbet adresinde olmanız, sizlere hem sohbet olarak, hem radyo olarak iyi bir ekip olarak, en güzel parçaları sohbetleri,sunmaktan geçiyor. Buda tabi Googlede aranan listelere girmiş olan sitemiz, Https://www.Sohbetkeyfim.Com adresidir.

Sizleri de aramızda görmekten onur, vede gurur duyarız. Bir aile sitesi olarak sizleri beklemekteyiz. Sizlerden tek istediğimiz şey ise dostlar, yazılan her makaleyi öngörüşleriniz ne olursa olsun yorum atmanız yeterli olucaktır. Gününüzün iyi geçmesi dileklerimizle iyi günler herkese.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?