Ahmet Kaya Korkarım Sözleri

admin     12-04-20     Genel     , , ,      299 Defa Okundu

Ahmet Kaya Korkarım Sözleri

– Kaliteli bir sohbet sitesi olarak sizleri bekliyoruz Ahmet Kaya Korkarım Sözleri ile baş başa bırakıyorum.

Aslında öyle değil işte.. insan dinlerken bile mest oluyor nasıl yazayım bu sözleri diye düşünüyorum.. söylerken insanın içine oturur ya,
heleki başındaki sözler insanı bitiren cümleler, seneler yıllar aylardan beri bu şarkıyı dinlerim, ama hala içim titrer.. gerçekten çok
güzel bir şarkı Korkarım. ve bugün karar verdim kendi sohbet siteme yazmaya. inşallah beğenirsiniz. Ahmet Abim ALLAH Rahmet Eylesin Mekanın Cennet olsun bizim neslimiz seni dinliyor gelecek nesillerde senin şarkılarınla büyüyecektir. emin olun yoldan kimi çevirirseniz çevirin mutlaka Müzik listesinde 1 2 tane Ahmet kaya şarkısı vardır Türk Kürt Alev Sunni Şafi bütün millet bu şarkıları dinler. gerçekten çok güzel bir şarkı hadi başlıyalım artık :

Ahmet Kaya Korkarım


Gençliğimi kimse bilmez
Sakallarım dan çocuk kokusu
Ağzımdan ay ışığı fışkırır benim
Ceketimi yağmurlara astığımdan beri
Tehlikeli şiir okur
Dünyaya sataşırım ben.

Yüzüm baharlara yüzüm yağmurlara yüzüm yağmurlara küs gözüm sabahlara ömrüm topraklara hüznüm dağlara küs. Geceden karanlık sebebim geceden mülteçi kederim korkarım dönmez yüreğim korkarım güzelim güzelim Korkarım.. geceden Karanlık Sebebim Geceden Mülteci kederim Korkarım dönmez bu yüreğim korkarım güzelim korkarım..

Beni soracaklar beni bulacaklar beni yoracaklar yar. Beni tutacaklar beni yakacaklar bana Kıyacaklar yar yar.. Sorulur karanlık sebebim Vurulur Mülteci kederim korkarım dönmez yüreğim korkarım güzelim korkarım.. Sorulur karanlık sebebim vurulur mülteci kederim. Korkarım dönmez yüreğim korkarım güzelim korkarım..

Ahmet Kaya Korkarım Sözleri

Ahmet Kaya Korkarım Sözleri


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?