Kameralı Sohbet Odaları

admin     09-11-21     Chat, Genel, Kameralı Sohbet Odaları, Mobil, Muhabbet, Radyo Odaları, Sohbet     , , , , ,      134 Defa Okundu

Kameralı ve görüntülü sohbetlerin başında gelen bizim mekandan Https://www.Sohbetkeyfim.Com dan selamlar. Kameralı sohbet chat etmek için skpye , facebook , watsapp , bip gibi oldukça cok sosyal medya merkezi vardır. Bende bunlarda biri olarak kullanmak tayım. Ve oldukça güzel olduğu kanısındayım. Sizlerde kameralı sohbet kullancısı iseniz arkadaşlar ile kuracağını sohbeti tam manası ile adap ve edep içinde kurmanızı öneririz.

Kalp kırmadan , incitmeden , karşınızdakini düşünerek yaklaşım sergiliye bilirsiniz. Karşınızda ki ile genelde değilde özel de bire bir sohbet ederken gerekeni ikaz ise ikaz , sohbet ise sohbet etmenizi öneririz. Toplum içinde veya bir kişi yanında yapılan ikaz o kişiyi incitir bu ikaz değil başlı başına hakaret tir.

Bu kişinin karakter mizacını ortaya sergiler. Kişi karakterli olarak özele çekilir ve orda söylenecek olan söz söylenmelidir. Kırılan kalbin , incinen duyguların geri telafisi olamaz. Sohbet ederken bunlara azami dikkat etmemek karşımızdaki kişinin vicdan muhabesini almanıza neden olabilir.

Images

Söz sohbet ederken toplumsal değilse özelde birebir söylenme lidir. Bunu edeni arkadaşlar olarak uyarmalı bir daha yapmaması gerek tiğini ona hatırlatmalıyız. Bizim insanı duygu düşünce lerimizi başkaları incitemez. Toplumsal olarak buna dikkat etmeliyiz. Bize yapılmasını istemediğimiz tutum ve davranış bizi nasıl etkiler ise karşımız dakinide öyle etkiler bunu düşünmeliyiz arkadaşlar.

KAMERALI SOHBET CHAT ODALARI

Sözlerime buraya kadar insanı duygulardan oluşan aydınlatıcı olarak devam ettik. Şimdide gelelim sohbetin esas larına. Sohbet ederken esas temel şudur. Argo sözler , sulu şakalar , küfür asla edilmemelidir. Küfür etmek ağzından çıkanı kişinin duymaması demektir. Bizim sizlere tavsiyemiz sohbet adabı denen kuralları yapmanız ona ise harfiyen uymanızdır.Sizin sohbet ederken aldığınız tutum karşısında size verilen en güzel cevap olarak ordan uzaklaşmanıza vesile olabilir.

Peki sohbet’ten uzaklaştırılmak istermisiniz bir düşünelim mi ? Bizce istemessiniz. Kızdığınız arkadaşınız kadar sevdiklerinizde orada vardır eminiz. Bundan dolayı sohbet ortamından uzaklaştırılmak asla istemessiniz değilmi. O halde sohbet sözleri ederken kural tanımamazlık etmemenizi öneririz. Https://www.Sohbetkeyfim.Com ailesi olarak Şimdilik hoşça vede dostça kalmanız dileğimizle. Sizlerden istediğimiz sevgili arkadaşlar, yazılan her içeriklerimiz arkadaşlarınızla paylaşmanız, yorumlarınız, her ne olursa olsun olumlu, olumsuz, ön görüşleriniz bizler için inanın çok önemli. Bizlere bu şekilde destek verirseniz cok mutlu olucağız. Şimdiden saygılarımızla herkese iyi günler diler gününüz güzel gecmesi dileklerimizle alasmaladık..


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?