MevsimSohbet Ve Chat Odaları

admin     02-06-21     Chat, Sohbet     , , , , , ,      243 Defa Okundu

 

Dört mevsim yaşamak istediğiniz ve dört mevsim sohbet yapmak istediğiniz sohbet odalarımızdan selamlar saygı değer dostlar ve değerli arkadaş lar. Dört mevsim kuşaktan kuşağa yayılan eski sürüm içerikli olan sohbet odalarımız tamamen sizlerin doğrultusu ve önerisinde hazırlanmıştır.

Her zaman aramızda görmek istediklerimizi dört mevsim aramızda görmek istiyoruz. Tabiki haliyle eski sohbet arkadaş larınızı ve yeni sohbet arkadaşlarınızı da sohbet odalarımıza çağırmanızdan dolayı bizleri onure etmiş olacaksınız arkadaşlar. Bizim buradaki sohbet amacımız sizlere dört mevsim aynı sohbet evin de huzur içerisinde sohbet etmeniz için sağlamaktır amacımız. Güzel olan herşeyi herkes sever düşüncesi ile arkadaşlar dört mevsim adı altında makale yazmaya karar verdik. Sohbet makalesi insanları aydınlatmak için bire bir ön izlenimde fikir açısından fikirleştirir. Fikir demek Aslında sizlere aydınlık bir gelecek sunmak açısından sohbet odaları makalemiz tam siz liktir.

Bizler bu düşünce ile makale bölümümüzde dört mevsim yapılmakta olan ve yapılacak olan tüm detayları ince çizgi ile sizlere demekten haz duyuyoruz. Sizler geldiğiniz yeri dörtmevsim tanımanız gerekir düşüncesi ve bilgisi altında sizleri bilgilendiriyoruz. Arkadaşlar sohbet chat odalarımızda dört mevsim yapmanız gereken başlıca nick almanız ve bu nick inizi kayıt altına alarak sohbet etmeniz gerekmektedir. Nick kayıt işleminde eğer bilgisiz iseniz #operhelp kanalına gelerek admin arkadaşlar veya sohbet odaları sunucu sahibimizden yardım alarak detaylı şekilde öğrenerek nickinizi kendiniz kayıt edebilirsiniz. Ben yapamam diyorsanız admin arkadaş sizin adınıza nickinizi kayıt altına alarak size nickinizi teslim eder ve gönül rahatlığı ile dört mevsim sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

ORTAM VE DÜŞÜNCE 

Sizleri düşünmek bizlerin görev ve aktidir. Sizler bizlerin emanetisiniz. Sohbet kalite mizi görmek için bizim mekan ı tercih etmeniz gerekiyor. Bu gereken bilgiler, anlatımlar, izlenimler sizlerin doğrultusuna göre yazılmıştır. Sizler dört mevsim huzur ile sohbet etmesseniz bizlerin rahat sızlığı manasına gelir. Sohbet odaları görevlilerimiz  yapılandırma ile sizlere hizmette kusur etmeme adına görev almış ve görevlendirilmiştir. Aksi taktirde görevini yerine getirmeyen ve uymayan admin, op, sop arkadaşlarımız azami bir ikaz ile görevlerini yapmalarıni isteyeceğiz. Şikayet ve önerilerinize her zaman aktif olarak bakan admin arkadaşlar ve sunucu sahibimiz dört mevsim bakmak tadırlar. Sizlerden ricamiz soru ve önerilerinizi bizzat bildirmeniz ve bildirmekten çekimmemenizi öneririz.

Sizlere saygıda kusur edenlere uymamanızı gerekirse sohbet odalarında /ignore nick olarak yazarak engel koymanızı öneririz. Buradan anlatımlarımıza bakarsanız tüm sohbet teki gaye ve amacımız sizlerin rahatlığı doğrultusundadır. Umarız sizler bu anlatımlarımızdan fayda sağlayarak gerekli aşamaları uygulayarak aramızda olmaktan mutluluk duyarsınız. Sizlere buradan selam sevgiler sunarak dört mevsim can yoldaşı, hayat sırdaşı, huzur yoldaşı olan sohbet arkadaşlarınız ile olmanıız diler, sevgi saygı ile kalmanızı dileriz. Bir daha ki makalemizin yazımında görüşmek umudu ile hoşça ve dostça kalın sevgili sohbet chat ailesi.


Yorumlar (1 Yorum)

    Sohbetimize ve ailemize dail olmak isterseniz henüz geç kalmış değilsiniz samimi elit düzgün ortam da sizleri de görmek bizleri de mutlu eder sohbetkeyfim de tskler emegi geçen herkese…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?