Radyo Chat İle Sohbet Odaları

admin     29-11-21     Radyo Odaları, Radyo Sohbet, Radyo Sohbet Odaları, Sohbet     , , , , , ,      93 Defa Okundu

Radyo odalarımız içerisinde hiç kuşkusuz bir şey olarak yapılana sohbet denir. Radyo odaları içerisinde tüm anlamı ile radyocu olmak Profos yönellik ister. Bu eminiz ki hiç kuşkusuz özellikleri tam olan Or’jinal dj ler yani eski radyo sunuculuğu eden ile tamdır.

Uzman kadromuz ile radyo odaları bize iyi bir radyo dinlen tisi verecektir. Radyo dj liği alanında uzman kadroya sahip olan sohbet odaları ve chat odalarımızda sizler ile beraber olmak bizi memnun edecektir. Uzman olmak vasfı ile aramızda yer alan herkesin istekleri doğrultusunda şarkılar çalınmakta ve sohbet genelinde olan herkes tarafından da ayrıca dinlenmektedir.

RADYO SOHBET ODALARI

Uzman kadromuz adı altında alınan yayın akışları dj lerimizin online sürelerini uzatmaları ve kısaltmaları dj lerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu dj lerimizin kendi isteklerine kalmış bir durumdur. Sohbet odaları ve chat odalarımızı ziyaret eden başka sunucu sahipleri sohbet odalarımızda olan birlik ve düzen hakkında iyi bir gözlem ederek , sohbet odalarımız hakkında iyi bir puanlama vermektedir.

Indir

Bizim mekan da uzmanlık isteyen onlime dj lerimize arkadaşlarımız yardımcı olarak daha iyi bir radyo programcısı olarak hizmet etmeye karar verir. Uzmanlık alanında olan dj lerimizden bir tanesini radyo sorumlusu olarak dj lerin başında görevlendir mekteyiz. Online yayıncılıkta öncü kuruluş olarak radyo yanı sıra sohbet etmek ve chat kurarak muhabbet etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

BİZİM MEKAN SOHBET ODALARI

Bizim burada sizlere anlatmak istediğimiz olay her alanda dj aramanıza gerek kalmadığı radyo kanalımızda dj ler olduğunu bilmenizi isteriz. DJ likte en önemli kural ve istek yayın sırasında isteklere yer vermenizi öneririz. İstekler sohbet odalarımızda olan herkes tarafından dinlendiği için bu gerekli bir kuran prosüdür.

Ziyaretçi olarak aramızda olan yeni sohbet sakinlerine müzik eşliğinde hoş geldiniz der iyi sohbetler dileriz. Muhabbet ve sohbet etmenin yanı sıra aklınıza gelen oyun , kelime , yarışma , İslami konular da odalarımızda eğlenmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Sizler kendi alanınızda kendinize uygun yarışma kanalı seçmekte özgür birer bireysiniz. Bu sizin kendi zevklerinize yönelik eğlence tadını çıkartmanıza yaracaktır. Tüm radyoda olan şarkılar, türküler, arabesk , fantazi dinlemek ister seniz kalıp dinlemekte radyomuzu size fayda olacak tır. İşinde deneyimli uzman olan dj bir dj ile istek ederek hediye edebilirsiniz.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?