Samsun Sohbet Odaları

admin     25-05-21     Sohbet     , , , ,      189 Defa Okundu

 

SAMSUN SOHBET ODALARI

 

Samsun karadenizin incisi sohbet odalarından selamlar. Samsun yöresi iklimi ile yeşil alan, doğası ile temiz havaya sahiptir. Samsun halkı sohbet sever olup insanları tamamen sohbetcidir. Bizde bu yüzden sanal alemde düşündük neden samsun lulara özel sohbet odaları olmamasın deilmi. Bunun için samsunlular yapmanız gerekenlere gelince sizlere azda olsa izah etmeye çalışacağım. Samsun sohbet chat mobil muhabbet sitesinde öncelikle nick almamız gerekiyor. Sonrasında ise sohbet odalarımızda  kayıt işlemlerinizi yaparak kendimizi sağlama almış oluyoruz. Bizler başkalarının şifreli nicklerini alamadığımız gibi x kimsede bizim kayıt altına almış olduğumuz nicklerimizi alamazlar.

Bu yüzden kayıt işlemi etmeniz önemlidir. Başka sohbet sakininin  kullanmış olduğunuz nicki kolaylıkla şifresi düşmüşse kaydede bilirsiniz ve hiç bir kimsenin sizin nickinize girmesine müsade etmeden rahatça ve keyifli bir sohbet ede bilirsiniz. Keyifli bir sohbet in anlatımını sizlere anlatırken ben keyf alırken umarım sizlerde samsun sohbet, chat odaları olarak eğer gelmişsseniz https://www.Sohbetkeyfim.com aramızda keyf alır ve mutlu olursunuz dostlar. Kullanmış olduğunuz rumuzu başkaları tarafından kullanılmamasını bizler açıkçası izin vermeyiz. Sizlerde başkaları sizin nicki kullanmasını istemiyorsanız eğer anlattığım içerik makalesini titizlikle okumanızı öneririm. Sizler bu yüzden kesinlikle ilk anlarda sohbet odalarımıza girdiğiniz dakika içerisinde  nickinizi kayıt larsanız rahat olursunuz. Kimseler sizin nickinize giriş yapamaz. Ve sizin adınıza başkaları ile kimse sohbet edemez. Nick kaydetmede sorun yaşarsanız eğer sistemimizde yardım kanalı mevcuttur buda #help kanalına girip yardım isteye bilirsiniz.  Yada Sohbet kanalımızda olan Arkadaşlar sizlerede elbette yardımcı olacaklardır.

SOHBET ODALARINDA KONUŞMA USLUBU NASIL OLMALIDIR

Sevgili sohbet sakini dostlar. Sohbet sunucumuzda konuşma uslubumuz kesinlikle saygıdan yana olmalıdır. Saygısız bir sohbet, saygısız bir toplumda olmayı saygılı olanlar asla kabul edemezler. Bu yüzden sohbet genelinde soylediğimiz sözlere azamice dikkat etmeliyiz. Tanımadığınız sohbet sakinlerine sulu şakalar etmeyin bence deriz. Küfür, argo, yanlış ithamlar asla bulunmayın, Sizin sevdiğinizi herkes sevmek veya kabul etmek zorunda deildir. Sohbet anlayışı, sohbet saygısı her toplumda olan herkesin sohbet odaları sunucumuzda yeri vardır. Sohbet odalarımızda yanlışa tevessül edenler, sohbet sakinlerini gereksiz yere rahat sız edenler sohbet sunucumuzda kesinlikle olamazlar. Sizin örnek olduğunuz her sohbete kullanıcılarımız  sohbet etmektedir. Hep beraber sohbet etmenin tadını kurallara uyarak oluştutalım.  Aksini idda edenler elbette taviz verilmeden sohbetten uzaklaştırılırlar.

Sohbet kuralları adminler tarafından gözetim altındadır. Gerektiğinde çekinmeden rahatsızlık eden user aop sop arkadaşlara gerekeni komutu uygular. Bizler disiplinli vede asayiş ile sohbet etmeyi severiz. Bu durumda sizlere anlattığımız bu iletişim bilgilerimizi umarız sizlere faydası olur dostlar. Sizlere bilgi açısından anlattığımız sohbet makalesi içerikli Sohbetten bu günlük bukadar. Umarız başka makalede, başka sohbet sunumumuzda sizlerle tekrar görüşmek üzere dosthane sevgiler ile esen kalın. Söz gider izi kalır,  kişi gider sohbeti anılır dediğimiz anılarda iyi sohbet anıları ile anılmanızı dileriz. Sevgi ve saygı ile hoşçakalın https://www.Sohbetkeyfim.com ailesi.


Yorumlar (1 Yorum)

    Bu güzel yazı ve emeğinden dolayi scanx arkadaşımıza tşk ederiz saygın neşeli güzel ortam arıyorsanız sohbetkeyfimde bulabilirsiniz…

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?