Sıla Muhbir Sözleri

admin     10-03-20     Genel     , , ,      265 Defa Okundu

Sıla Muhbir Sözleri

Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açık Sıla Muhbir Sözleri ile en iyi şekilde Chat Sohbet et .

Bugün öyle video kanalında dolaşırken, gözüme şarkı çarptı vede Sıla Hayran olduğum kadın, çok güzel bir şarkı söyledi ben bu şarkıya bayılıyorum bugünde öyle web siteme yazmak istedim. Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açık, hadi şimdi sizleri şarkı sözleriyle baş başa bırakayım.

Sıla Muhbir


Kalp kırıyor her günün akşamı ve bana kalıyor boynunu bükmesi vardığım yerde kalbim durdu durmaz dar vakit, sanki serde bir şey soldu ahtımdan hafif sorma ben inim inim inliyorum sen sustukça geberiyorum geberiyorum Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum Sorma ben inim inim inliyorum sen sustukça geberiyorum geberiyorum! Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum

Diline Dolanmış bahaneler bahane değil onlar harabeler hüngür hüngür ağladım senin alıcağın olsun utandı meyhaneler oyuna getirdin aşk sana da aşk olsun muhbirmiş kelimeler, hüngür hüngür ağladım senin alıcağın olsun utandı meyhaneler, oyuna getirdin aşk sana da aşk olsun utandı meyhaneler sorma ben inim inim inliyorum, konuşanlara özeniyorum,.

Sıla Muhbir Sözleri

Sıla Muhbir Sözleri


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?