Şirin Sohbet Odaları

admin     26-09-21     Chat, Mobil, Muhabbet, Sohbet     , , , ,      131 Defa Okundu

Şirin sohbet ve şirin chat odaları olan sohbet odalarından selamlar. Sanal da sohbete bu pencereden bakarken farklı olarak baktığımızda aslında bize göre çok farklı olaylar olmamaktadır. Herkesin görüş biçimi ve görüş açısı değişir kişiye göre. Ama bu farkında lıklar yaşanırken kişilerin birbirine kalan davranış ve tutum şekilleri önemlidir. Bizde bu yüzden her insan şirinlik beklememeli ve bazılarını anlayış ile karşılamayız. Bazısı çok şirin sohbetli olur. Bazısı çok ters yapıda olduğu için negatif bir enerji ile yaklaşır .

Öylelerinden mümkün oldukça uzakta durmak pskilojik durumumuzdan dolayı iyidir. Herkesi bir çizgiye ve bir düzeye koymak düşünmek işin adlına bakarsan imkansızdır. Bize düşen olgunluk derecesinde bir yaklaşım ile sohbet öylelerinden kısa keserek susmak dır. Bu çok da farklı bir durum söz konusu değil aslında. Maalesef hayatın getiri ve götürüsü bazen insanları ters etki durumuna düşürebilir. Onuda anlayış ile karşılamamız icab eder.

SOHBET ODALARI

Sohbet odaları bir çok internet tarayıcısı ile girilen sohbet sitesinde tamamen chat muhabbet ile sohbet amacı dışına çıkılmakta bu durum ise bazen insanı üzmektedir. Ama bu durum karşısında doğal olarak siteye yinede girmek gerekiyor .Bizim mekana ve sohbet odaları sitesine giren insanların bir çoğunu argo konuşan ve ters sohbet eden oldukça da rahatsız etmektedir. Sanaldır diyerek umursamadığımız ortam bazen gerçekten sanalı real gibi görenleri üzmektedir. Sanal ortamda reel gibi insanlara saygı duymak lazım.

Ama bazen durum öyle anlara geliyor ki sohbet odalarında her an müdahale edemeyebiliyorsunuz. Ama site kural ve etikleri vardır. Bu kurallara uymayanlara yönetimleri bu konuda ilkeli olduğu taktirde orta yönelik ceza işlemleri ile sohbet sunucu muzdan uzaklaştırılma kısa sürede uygulanmaktadır. Kimse kimseyi keyfi olarak sohbet odalarında rahat sız edemez. Rahatsızlık insanı üzen sohbet isteğinden mahrum eden en büyük yanlıştır.

Bu yanlış hepimizi üzer, mutlu bir günü mutlu olmak adına atılan her sohbet adımında gittiğimiz ger ortamda güler yüzlü olmayı ve alçak gönüllü olmayı ihmal etmeyelim. Düşüncesinde iyilik olan her insana herkes iyi yaklaşım ile sohbet eder düşüncesi ile sağlıklı uzun mutlu yarınlar dileriz. Https://www.Sohbetkeyfim.Com ailesi olarak Hayatınızın en güzel yarınlarına sevdiklerimiz ve sevenlerimiz ile en güzel yarın lara kavuşmanız dilek ve düşünceleri ile kalmanızı temenni ederiz. Kalın sağlıcakla sevgili dostlar…


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?