SOHBET TAM CHAT ODALARI

admin     29-10-21     Bedeva Tam Sohbet, Chat, Sohbet     , , , , ,      58 Defa Okundu

Chat sohbet odalarının tam sohbet odalarının kurulma hedefi sizlere azda olsa iyi yönde neşeli ve eğlenceli güzel zaman ve düzenli bir sohbet için sizlere düşüncemiz iyi bir vakit geçirmektir. Siteye google üzerinden girmeden ve goole ye adresi yazmadan önce fazla düşünmenize gerek yok diyoruz.

Nedenine gelince ise, Yaptığımız işin bilincinde olduğumuzun tam bir ispatıdır. Bu ispatı sizlere kanıtlamamız için google de Https://www.Sohbetkeyfim.Com  adresimizi yazarak bizimle beraber olmalısınız değilmi. Bu arada uygulamaya giriş yapmadan önce sizlerim iyi bilmeniz için bir kaç husus ve prosödür var dır. Bu ise saygı ve empati dir.

SOHBET TAM ODALARI

Bizler ne kadar saygılı olur empati de empati edersek okadar güzel bir ortama sahip oluruz. Bizim düşüncemiz budur dostlar. Sizlerin de gereken en önemli olan şey tüm kurallara etik ve kararlara uyumlu olarak bu uyumu sağladığınızdan emin olmanızdır.

Uyumsuz arkadaş , uyumsuz sohbet insanları kasvete sürükler ve ne sohbet ten tat alır ne o gününde mutlu olur. Bu yüzden sohbet ederken kimseyi üzmemenizi tavsiye ederiz. Bizim mekan da olan herkes bu kuralları uyarı almalıdır.

Bu kuralların başında sitede bulunmanız için argo kelime sulu şakalardan uzak durmalısınız. Chat sitesi ve sohbet odalarının tam sohbet yeri olan sohbet adresimize onsekiz yaş altı olan  nitelikli olan çocuklar asla kalamaz ve katılamaz. Çocuk dediğimiz kişi reşit olmamış onsekiz yaşını geçmemiş olandır.

Indir

Küçüklerin sohbet odalarımıza alınamayacağını altını çizerek bilmenizi istiyoruz . Bir diğer kural ise sohbet genelinde olan argo sözleri şikayet için #operhelp kanalımızda şikayet edebilirsiniz. Şikayetleriniz anında yerine getirilir.

MUHABBET TAM CHAT ODALARI

Sözlerinde argo küfür olanlar tam sohbet mekanında ise genelde adminlerin gözünden zaten kaçmayacaktır. Gereken şey gerekli olduğu yerde olacaktır. Bu nedenle sözlerimize tam sohhet ederken dikkat ederek karşımızda olanları rahatsız etmemeye özenli olmanızı dileriz.

Biz tam bir sohbet aile siyiz. Aile mize katılan herkes başımızın üzerinde yeri vardır. Biz sohbeti tutkulu yapan , muhabbeti tam olan arkadaş gurubu olarak sohbet aleminde herkese örnek teşkil etmekteyiz. Bizi örnek almaları ise herkes tarafından konuşulmak tadır. Bu durumda bize özenen yan kuruluş olan Sohbet alemi olan Https://www.Sohbetkeyfim.Com sohbet kanallarıdır. Sizlere iyi günler diler tam sohbet tadında chat ler dileriz. Hoşçakalın…


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?