Zonguldak Ile Sohbet Chat Odaları

admin     31-05-21     Chat, Sohbet     , , ,      220 Defa Okundu

 

Zonguldak İle Sohbet Chat Odaları

 

Zonguldak sohbet, sohbet zonguldak chat odalarında sohbet etmeye, chat kurmaya bizim ile beraber yani https://www.Sohbetkeyfim.com ailesiyle yapmaya varmısınız. Arkadaşlık, dostluk tabiki bizim le beraber olur. Sizlere karadeniz sohbet odaları olarak tanışmak ve karadeniz li ler ile kaynaşmak istiyorsanız eğer mutlaka sizleri aramızda görmek isteriz. Sohbet mobil den bizim sunucumuzda ise rahatlıkça kolay sohbet ede bilirsiniz.

Diyalok tan eksik kalmamanız için,  muhabbet kurmaya meyilli olduğumuz bizler daima sizleri düşünerek sunucumuzu kurmaktayiz. Sohbet te bilhassa çevresel , kültürel ve sosyal paylaşımlar yapmak aslında çok güzel olmaktadır. Biz ler sohbet makalesinde aşamalı olarak ara sıra ne yapmanız gerektiğini sizlere anlatmak için her gün sizinle beraber makale yazmaya düşüncelerimizi, fikirlerimizi, sunmaya kararlıyız sevgili dostlar. Sohbet odalarımızda adından söz ettiren zonguldak lılar kendi yörelerinde olan anlatımları onlara has yemek kültürlerini ve diger bilmediğimiz bir çok şeyleri arkadaşlarıyla paylaşmaktadirlar. Bizim sohbet odalarımızda sohbet ederken #radyo dinleyebilir, #DJ lerimizden sevdiginize arkadaşinıza, ailenize, veya her hangi birine bile  istek te bulunabilir en güzel  şarkılari armağan veya hediye edebilirsiniz, Online dj lerimizden.

Sohbet odalarımızda arkadaşlar  bunların yanında eğlenceli #yarışma kanallarımızda mevcurtur. Yarışma kanallarında hem yarışarak hemde sohbet ederek arkadaşlar ile de muhabbetleri kurabilirsiniz . Bu gibi görüşler bizim mekanımızda asla yasak olmamakla birlikte, hoş görüyle karşılarız sevgili kullanıcılarımız. Sohbet sitemiz karadenizin incisi karadeniz halkının göz bebeğidir. Karadeniz odalarında  sohbet hizmeti ni görmek için sohbetimize katılım sağlamalısınız. Bu katılımda sizlere arladaşlık edenleri üzmemenizi önemle tavsiye ediyoruz.

Sohbet odalarımızda ki  kurallardan biraz bahsetmek istersek eğer arkadaşlar  karşınızdaki kişiler her kim olursa olsun küfür, argo, dalga geçmek ve bunun gibi sözler demek kesinlikle bu mekanda yasaktır. Her karadenizli laz olmasada aslında karadeniz liler laz diye konuşulur. Dillerinde Laz lık şivesi daima ister istemez vardır arkadaşlar. Bası insanlar laz şivesi konuşarakda sohbeti, muhabbeti ederken de çok severler. Doğu karadeniz insanı misafir perverdir. Ama laz larda inat olarak anılırlar birazda. Laz lar sözünün eri olurlar. Karadeniz bölgesi iklim olarak bol yağış alan doğa ya sahiptir. Yağmur dolayısı ile çay ı meşhurdur. Akarsuları, dere ve ırmakları oldukça çoktur.

Karadeniz sohbet odalarının karadeniz chat sohbet sitesi karadenizlileri deil aslında Türkiye den gelen herkesi sohbet hane sinde bulundurmaktadır. Saygı değer siz karadeniz halkına burada sohbet hane mize teşfiklerinden dolayı hepinize tek tek teşekkür eder bir daha ki makalede görüşmeyi umut ederiz. Herzamanki gibi diger yazılan makalelerede göz atmanızı hatta olumlu veya olumsuz yorumlarınız bizleri onure edecektir sevgili dostlar.  Sizlerede buradan https://www.Sohbetkeyfim.com ailesi olarak  selam sevgi sunarak aranızdan ayrılırken selam sevgi vede dua ile  kalmanızı dileriz. Hoşca kalın.


Yorumlar (1 Yorum)

    Karadenizli

    Merhaba; batı karadeniz yöresinin anlatımı şahane olmuş. batı karadenizde laz oldugunu sayenizde öğrendim.

    bu paylaşımlar sayesinde kültürel gezi yapmış kadar istifade ediyorum. emeklerinize saglık..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?